Červen 2014

Můj dům, můj hrad

8. června 2014 v 17:43 | Slečna Tolstojová |  Střípky světa
Ve svém pokoji jsem v bezpečí, můžu si tady dělat relativně co chci. Kreslit polonahé herce, číst a psát fanfikce, které potlačují principy svých předloh nebo třeba spát ve tři odpoledne. Jenom je třeba k tomu udělat jednu věc.
Zavřít dveře.

Hvězdy přejí robotům

8. června 2014 v 13:13 | Slečna Tolstojová |  Střípky světa
Long time no see, já vím. Nebudu tvrdit, že je to proto, že je to kvůli tomu, že je konec školního roku, protože mám pocit, že se toho v ústavu děje čím dál míň. Prostě je začala sledovat Supernatural a neměla jsem moc náladu něco sepisovat. Ale řekla jsem si, že se s vámi podělím o zážitky tohoto týdne, konkrétně ty spojené s knihou a na její motivy natočeným filmem Hvězdy nám nepřály.
Nejsem tvor přespříliš společenský, což už jste nejspíš měli šanci zjistit, a dohromady mám pět skutečných kamarádů, se kterými třeba i "chodím ven". Čtyři z nich jsou moje spolužačky a pátý je bývalý spolužák, který od nás přestoupil na jinou školu. Všichni jsme četli právě Hvězdy nám nepřály a oba tábory mých přátel (rozumějte holky a onen kluk) se mnou chtěli jít do kina na filmové zpracování (byl to fakt super pocit, jen tak mimochodem, připadala jsem si skoro jako chtěný společenský člověk). ne že by se moji kamarádi nesnášeli, ale nijak zásadně se v lásce nemají, takže jsem je nechtěla míchat. Nabízela se tedy otázka: "Chce se mi platit za dvě zhlédnutí stejného filmu? A pokud ne, koho mám obětovat?"